מתקני האירוח – מרוכז

החצר

החצר סגורה ומרוצפת, בת כ- 600 מ"ר. במרכז החצר גן שעשועים גדול ופרטי המורכב ממתקן טיפוס לילדים עם נדנדות, מגלשות ודשא. מתקן מנגל ולובי ישיבה מקורה עומדים בחצר לרשות האורחים כמו גם פינות ישיבה מקורות. 
בחצר בנויים חדר האוכל, חדר משחקים, בריכת השחייה ובית הכנסת "כינור דוד".

חדר האוכל

בחצר בנוי חדר אוכל המותאם לסעודה משותפת של כ-60 אורחים. במבנה מטבח מאובזר המאפשר לאורחים להכין את הארוחות בעצמם. במטבח 2 מקררים, מקפיא, מיקרוגל משטחי נרוסטה לעבודה, 3 כיורים, גז ותנור אפייה. 
כמו כן יש מיחם גדול, ארון חימום ופלאטות שבת. חדר האוכל מותאם לסעודות שבת חתן.

בריכת השחייה

במתחם בריכת שחייה מחוממת וחפורה בגודל 6 מ' על 5.5 מ' בעומק 150 ס"מ שאליה מחוברת בריכה בגודל 3.5 מ' על 2.5 מ' בגובה 40 ס"מ המיועדת לילדים. שני החלקים מהווים בריכה אחת עם הפרדת סורג בטיחות בתוך המים, כך שכל המים מטופלים במערכת אחת. מערכות הסינון והשמירה על איכות נקיון מתבצעים ע"י בקרה ממוחשבת בסטנדרט משרד הבריאות.
בבריכה מדשאה עם כסאות ים המשרים אווירת חופש נפלאה.
הבריכה סגורה ונעולה. המפתח נמסר לאורחים עם הגעתם. פתיחתה, סגירתה והשימוש בה הם על אחריותם הבלעדית של האורחים וזאת לשם שמירה על בטיחות וצניעות. הבריכה פעילה ומחוממת בין פסח לסוכות.

חדר המשחקים

להנאת הבחורים והאורחים שלנו, בנינו בחצר חדר משחקים סגור וממוזג ובו 2 שולחנות משחק: פינג פונג ושולחן ביליארד (סנוקר) גדול. 

בית הכנסת "כינור דוד"

בנוסף לבית הכנסת הציבורי הממוקם בקומת הקרקע ומשמש את תושבי השכונה,
בנינו מאז תקופת הקורונה בית כנסת נוסף בחצר.
יש להביא סידורים וחומשים. ספרי תורה אשכנזי / ספרדי ניתן לקבל מבית הכנסת
 "היכל הברכה" בתיאום מראש.