אודותינו

"בית ארז" הוא מתחם אירוח פרטי הממוקם בראש הר כנען בשכונת וילות שקטה.
המבנה נבנה ע"י משפחת ארז המתגוררת בצמוד למתחם האירוח.
המתחם מיועד לאירוח משפחות גדולות ומורחבות או קבוצות של עד 55 איש שומרי תו"מ.
המתחם כולל מבנה בן 3 קומות עם מעלית, 8 יחידות אירוח וחצר גדולה וסגורה בת 600 מ"ר עם מתקנים, חדר אוכל, מתקן למנגל, לובי ישיבה ובית כנסת פעיל עם מניין קבוע
.
בימי האביב והקיץ עומדת לרשות האורחים בריכת שחייה מחוממת ומקורה.
המתחם הוא וילה לדתיים או וילה לחרדים המחפשים מקום שיכול להכיל משפחות גדולות וקבוצות.
במתחם – בית כנסת, יחידות מרווחות המותאמות למשפחות ברוכות ילדים כולל יחידה בקומת קרקע המותאמת לנכים, מקררים גדולים, מיחם, פלאטה חשמלית, מספר מספק של מיטות תינוק וכמובן מיטות יהודיות להורים.
גם על הפרטים הקטנים חשבנו ובכל יחידה תמצאו נטלות עם קערות, נייר חתוך,  מיחם נוסף בכל יחידה ושעון שבת.

"בית ארז" הוא מקום אידיאלי לאירוח שבת חתן בר מצווה או שבת חתן של חתונה, שבתות גיבוש, חגיגת יום הולדת לסבא או לסבתא או חתונת כסף או זהב. 

 

נשמח לארח אתכם,
ורד: 053-4185084
דדי: 050-5500964

בבית ארז 8 יחידות אירוח שיחדיו מהוות וילה גדולה למשפחה מורחבת.

בקומת קרקע יחידה מונגשת לנכים:

"אצל יוסף"
דירה חדשה ונגישה, מותאמת לאירוח נכים. בדירה חדר שינה סגור עם 2 מיטות יחיד, חדר אמבטיה ושירותים מרווח, מותאם לנכים, מטבחון וחלל פתוח עם פינת אוכל ו-2 מיטות קומותיים המאפשרות לארח 4 ילדים נוספים. האירוח ביחידה זו כרוך בתוספת תשלום.

בקומה הראשונה 2 דירות:

"אצל ברכה"
בדירה חדר סגור עם 3 מיטות, חדר פתוח עם 5 מיטות (שתי מיטות קומותיים ומיטת יחיד) וחדר קטן עם 2 מיטות נוספות. בנוסף אמבטיה, שירותים, מטבח מאובזר ומרווח עם פינת אוכל, מכונת כביסה ומרפסת נעימה. היחידה מתאימה לזוג+8 או ל-2 זוגות ו-6 ילדים.

"אצל שרה"
בדירה חדר סגור עם 2 מיטות יחיד, אמבטיה ושירותים וחלל פתוח עם פינת אוכל, מטבחון ושלוש מיטות קומותיים. היחידה מתאימה לזוג+6.

בקומה השנייה 3 סוויטות:

"אצל רבקה"
סוויטה בת 2 מפלסים: במפלס התחתון מטבח, פינת אוכל וחדר סגור לזוג+2 או ל 4 ילדים עם נוף לכנרת ולרמת הגולן, חדר אמבטיה, שירותים וחדר נוסף המתאים לזוג+2 או ל- 4 ילדים. מהמטבח ופינת האוכל שבדירה נשקף נוף לכנרת ולרמת הגולן, המפלס התחתון יכול להתאים לשני זוגות או למשפחה גדולה. במפלס העליון אליו עולים במדרגות לוליניות, יחידת הורים בת כ 30 מ"ר עם מיטה נוספת, אמבטיה ושירותים.

"אצל רחל"
סוויטה זוגית מרווחת עם מיטת אפיריון המורכבת מ- 2 מיטות יחיד, ספה נפתחת (לעוד 2 מיטות), פינת אוכל קטנה, מטבחון, שירותים ואמבטיה.

"אצל לאה"
סוויטה בת 2 מפלסים: במפלס התחתון מטבח, פינת אוכל וחדר סגור לזוג+2 או ל 4 ילדים עם נוף לכנרת ולרמת הגולן, חדר אמבטיה, שירותים וחדר נוסף המתאים לזוג+4 או ל- 6 ילדים. מהמטבח ופינת האוכל שבדירה נשקף נוף לכנרת ולרמת הגולן, המפלס התחתון יכול להתאים לשני זוגות או למשפחה גדולה. במפלס העליון יחידת הורים בת כ 30 מ"ר עם 2 מיטות נוספות, אמבטיה ושירותים.

בקומה השלישית 2 יחידות אירוח:

"אצל מרים"
ביחידה חדר שינה להורים, שירותים, אמבטיה מטבחון וחלל פתוח עם 2 מיטות יחיד ומיטת קומותיים המתאים לאירוח 4 ילדים נוספים.

"אצל רות"
יחידה זוגית קטנה. ביחידה חדר שינה עם 2 מיטות יחיד + מיטת קומותיים, שירותים ואמבטיה.
לשתי היחידות דלת ראשית כך שניתן להשתמש בה כיחידה גדולה לזוג ו-6 ילדים. החדרים מרווחים מאד ומאפשרים הוספת מזרונים במידת הצורך.

בנוסף ליחידות, בקומת הקרקע יש חדר נוסף, "ממ"ד" ובו 2 מיטות יחיד ומיטת קומותיים. החדר מתאים לאירוח בחורים או בחורות.

ביחידות ממוקמים 7 לולים לנוחות המשפחות


מתקני האירוח

החצר
החצר סגורה ומרוצפת, בת כ- 600 מ"ר. במרכז החצר גן שעשועים גדול ופרטי המורכב ממתקן טיפוס לילדים עם נדנדות, מגלשות ודשא. מתקן מנגל ולובי ישיבה מקורה עומדים בחצר לרשות האורחים כמו גם פינות ישיבה מקורות. בחצר בנויים חדר האוכל, חדר משחקים, בריכת השחייה ובית הכנסת הפרטי "כינור דוד".

בריכת השחייה
במתחם בריכת שחייה מחוממת וחפורה בגודל 6 מ' על 5.5 מ' בעומק 150 ס"מ שאליה מחוברת בריכה בגודל 3.5 מ' על 2.5 מ' בגובה 40 ס"מ המיועדת לילדים. שני החלקים מהווים בריכה אחת עם הפרדת סורג בטיחות בתוך המים, כך שכל המים מטופלים במערכת אחת. מערכות הסינון והשמירה על איכות נקיון מתבצעים ע"י בקרה ממוחשבת בסטנדרט משרד הבריאות. בבריכה מדשאה עם כסאות ים המשרים אווירת חופש נפלאה. הבריכה סגורה ונעולה. המפתח נמסר לאורחים עם הגעתם. פתיחתה, סגירתה והשימוש בה הם על אחריותם הבלעדית של האורחים וזאת לשם שמירה על בטיחות וצניעות. הבריכה פעילה ומחוממת בין פסח לסוכות.

חדר האוכל
בחצר בנוי חדר אוכל המותאם לסעודה משותפת של כ-60 אורחים. במבנה מטבח מאובזר המאפשר לאורחים להכין את הארוחות בעצמם. במטבח 2 מקררים, מקפיא, מיקרוגל, משטחי נרוסטה לעבודה, 3 כיורים, גז ותנור אפייה. כמו כן יש מיחם גדול, ארון חימום ופלאטות שבת. חדר האוכל מותאם לסעודות שבת חתן.

בית הכנסת "כינור דוד"
בית הכנסת ממוקם בחצר והוא נבנה לשימוש האורחים כבית כנסת פרטי בימי הקורונה.
*יש להביא חומשים וסידורים*
ניתן להשתמש בספרי התורה של בית הכנסת "היכל הברכה" בתיאום מראש.
ורד ודוד ארז
הר כנען, צפת